Diva Gioielli Luce Stella 17396-005 náušnice Zobrazit větší

Diva Gioielli Luce Stella 17396-005 náušnice

DG17396-005

Nový produkt

Náušnice ze stříbra 925/1000 s povrchovou úpravou rhodiováním v lesklém provedení.

Více informací

Dostupnost: na dotaz

720 Kč s DPH

Parametry

Výška [mm] 8
Druh šperku stříbro 925/1000
Určení šperku dámský
Zapínání puzeta

Více informací

Diva Gioielli
Diva Gioielli je italská značka zaměřující se na koncepci, design a produkci stříbrných šperků. Společnost byla založena před více než čtyřiceti lety pro komerční účely, ale její kreativní duch ji přetvořil na vzestupující značku, která si dnes užívá rozpoznání svého stylu a designu v Itálii i v zahraničí. Ručně vyráběné povrchové úpravy jejích produktů symbolizují tradiční výrobu šperků v Itálii.

Filozofie
Síla, která oživuje Divu Gioielli, je nepřetržitá pozornost vývoje italských kulturních norem v rámci dynamiky mezinárodního kontextu, která je vyjádřena skrze povolání pro styl a krásu. Design nových forem by měl zdůraznit italské know-how a vyzvednout na světlo italský smysl pro krásu. Celosvětový koncept je vyjádřen vysokou kvalitou výroby, extrémním důrazem na detail a péčí, se kterou jsou povrchové úpravy vytvořené. Každý jednotlivý šperk je dokončen ručně.

Design
Značka je význačná svým minimalistickým a moderním designem charakterizovaným čistotou a lineárními tvary. Diva Gioielli každoročně přichází s novými kolekcemi, z níž každá má svůj specifický stylový směr. Každá kolekce vyjadřuje a odhaluje zvláštní konceptový obsah, přičemž všechny sdílejí smysl pro futuristickou současnost. Materiál je koncipovaný v takové šperkové formě, aby zářil, byl účelný, lehký, vyjadřoval pocity a emoce, osobnost a styl. To znamená násobné a stále se posunující jazyky a gesta lidských bytostí. Ikonické detaily, někdy silně strukturální, jsou nošené aktivní ženou, která je vnímavá k rychle se měnícímu světu kolem ní, ženou, která vkládá svůj osobní styl dohromady ke svým zájmům v kultuře, umění a módě. Šperky Diva Gioielli jsou výsledkem neustálého výzkumu materiálů, povrchových úprav a vývoje 3D objemů.

Recenze

Napsat recenzi

Diva Gioielli Luce Stella 17396-005 náušnice

Diva Gioielli Luce Stella 17396-005 náušnice

Náušnice ze stříbra 925/1000 s povrchovou úpravou rhodiováním v lesklém provedení.

29 dalších produktů ve stejné kategorii: